Práca s valllue - Senior symfonista (full remote)

valllue s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čím skôr, tým lepšie
27 EUR/hod.Výška hodinovej sadzby závisí od tvojej seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš, aby mala tvoja práca zmysel? Staň sa členom nášho dev tímu. Projekt, na ktorom budeš pracovať sa zaoberá organizovaním podujatí, kongresov, konferencií a vzdelávania, všetko v online priestore. Webináre, ktoré organizujeme sledujú v jednom momente tisíce poslucháčov, preto potrebujeme stabilný a flexibilný systém. Online vzdelávanie neustále napreduje, a preto aj my budeme systém dopĺňať o ďalšie moduly.

S čím sa ešte stretneš:
- moduly pre organizáciu podujatí
- objednávkový systém na odborné časopisy
- moduly na prístup do elektronického archívu časopisov

Koho hľadáme?
Symfonistu - seniora, pre ktorého sú samozrejmosťou PHP, jQuery, MySql, CSS a Bootstrap na pokročilej úrovni. Výhodou je, ak ovládaš Prestashop alebo Wordpress a Webpack. Potešia nás aj tvoje skúsenosti s responzívnym dizajnom.

Spolupráca je na full time a IČO. Pracovať môžeš zo 100% remote alebo v našej kancelárii v Nitre.

Dnes už sú štandardom teambuildingy, káva zdarma a raw koláčiky. My ti okrem toho ponúkame bezplatné vzdelávanie a možnosť pracovať v pyžame, v posteli, na balkóne alebo v lese - všade, kde ti to tvoje internetové pripojenie dovolí.
Práca je na full remote. Ak sa predsa len rozhodneš navštíviť office, čakajú ťa novučičké priestory, dog friendly prostredie, kolegovia, z ktorých sa stanú tvoji priatelia, bezplatné parkovanie pred firmou, vianočný večierok a darček od tajného Santu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Symfony (PHP framework) - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Docker - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
jQuery - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Sme IT spoločnosť z Nitry

- Vyvíjame vlastné SW riešenia
Vyvíjame vlastné softvérové riešenia v oblasti riadenia dodávateľských vzťahov. Medzi naše produkty patrí softvér itender umiestnený v ŽSR a produkt verejné aukcie.

- Vyvíjame SW riešenia pre klientov
Zabezpečujeme vývoj softvérových riešení na kľúč pre našich klientov, pri ktorých neposkytujeme len samotný vývoj, ale riadime celý proces vývoja a produkcie softvérových riešení.

- IT outsourcing
Poskytujeme služby doplnenia programátorov do projektov cez našich partnerov. Práve táto forma spolupráce sa v súčasnosti teší veľkej obľube a je trhom veľmi žiadaná.

Pre viac informácií navštív našu stránku www.valllue.tech

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4355915  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 27 EUR/hod.