Junior office manager

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
november 2023
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● pomáhať zákazníkom pri výbere jazykového kurzu
● zabezpečovať organizáciu jazykových kurzov
● poskytovať organizačnú podporu učiteľom
● pracovať s interným systémom na správu jazykových kurzov

● možnosti sebarealizácie a osobného rastu
● užívateľsky prispôsobené online prostredie uľahčujúce organizáciu práce
● finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
● technické vybavenie - notebook, telefón a iné potrebné vybavenie
● čerpanie nadčasu formou náhradného voľna
● jazykové kurzy online zdarma
● zľavy zo služieb a produktov pre priamych rodinných príslušníkov

● Anglický jazyk na úrovni B2 - plynulá komunikácia (kontrola formou testu a ústneho pohovoru v anglickom jazyku)
● Súčasťou pohovoru je aj praktická ukážka na prácu s Word a Excel
● Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

● komunikatívnosť a samostatnosť
● zodpovedný prístup k práci a zmysel pre detail

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4696289  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac