Animátor v detskom jazykovom tábore - August 2022

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Trhová 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.8.2022
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v troch turnusoch v jazykovom tábore "Letná akadémia" počas Augusta 2022.
Viac informácii o tábore: www.anglickytabor.sk

• práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú záujem o účasť na všetkých troch turnusoch.

1. – 5. augusta 2022 (I. turnus)
8. – 12. augusta 2022 (II. turnus)
15. – 19. augusta 2022 (III. turnus)

• celodenná starostlivosť o deti vo veku od 5 do 13 rokov v jazykovom tábore na Trhovej 1/A s príležitostnými výletmi mimo priestorov a celodenným výletom na kúpalisko.
• realizovanie aktivít podľa denného programu tábora.
• spolupráca s učiteľmi anglického jazyka a vypomáhanie pri aktivitách v anglickom jazyku
• program je organizovaný od 8:00 - 15:30. Do tábora je potrebné prísť približne od 7:30 a skontrolovať táborové aktivity na celý deň. Odchádza sa približne 16:30 po odovzdaní detí rodičom a pripravení priestorov na nasledujúci deň.

• počas tábora majú animátori zdarma pitný režim, desiata, obed, olovrant a vstup na všetky atrakcie.

• práca je vhodná prax pre študentov predškolskej a elementárnej pedagogiky učiteľstvo alebo iné príbuzné odbory.
• prax ako animátor v iných letných táboroch, školách, škôlkach a pod. výhodou

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prijemné vystupovanie
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť, ústretovosť, úprimnosť, lojálnosť, precíznosť
• proaktívny prístup k práci

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4353418  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.