Office manager

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
november 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Komunikácia s učiteľmi a organizácia kurzov (riešenie operačných úloh)
● Kontakt (osobný, telefonický, písomný) so zákazníkmi
● Odpovedanie na dopyty a zasielanie cenových ponúk
● Práca s databázou a interným systémom, vedenie a zodpovednosť za správnosť
● Koordinácia a realizácia plánu úloh – interné a externé projekty
● Príprava podkladov na vystavovanie faktúr a vystavovanie faktúr
● Zodpovednosť za chod kancelárie školy
● Pracovná doba od 8:00 - 16:30
● V zápisových obdobiach (september, január, apríl) práca nadčas.
● Zabezpečovanie iných prác neadministratívnej povahy, ktoré sú nevyhnutné pre chod jazykovej školy

● jazykové kurzy
● finančný príspevok na stravu 5 €
● občerstvenie (káva / čaj)
● možnosť sebarealizácie a osobného rastu
● vlastná kancelária

Informácie o výberovom konaní

● Termín nástupu je orientačný a je na dohode
● Pozícia nie je vhodná pre absolventa
● Anglický jazyk na úrovni B2 - plynulá komunikácia (máme zahraničných učiteľov aj klientov)
● Súčasťou pohovoru je aj praktická ukážka na prácu s Word a Excel.
● Práca je vhodná pre uchádzačov z Trnavy a blízkeho okolia.
● Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
● Životopis max. 1 A4 v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Drive - Základy
Google Meet - Základy
Google Chrome - Základy
Google Calendar - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

● Prijemné vystupovanie a komunikatívnosť
● Samostatnosť
● Schopnosť zvládať záťažové situácie
● Ochota pracovať nadčas (zápisové obdobia)
● Zodpovedný prístup k práci (zmysel pre detail)
● Strojopis (výhodou)

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3590940  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac