Učiteľ/ka anglického a/alebo nemeckého jazyka

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Trhová, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyučovanie kurzov anglického a/alebo nemeckého jazyka,
• účasť na monitorovacích a vyhodnocovacích mítingoch lektorov a vedenia,
• navrhovanie nových kurzov, tém kurzov,
• navrhovanie obsahovej náplne vybraných kurzov,
• monitorovanie/schvaľovanie učebných plánov,
• monitorovanie/schvaľovanie záznamov o odučených hodinách,
• tvorba obsahov učebných plánov pre vybrané kurzy,
• vyhodnocovanie kurzov po stránke kvality a dosiahnutých cieľov,
• mentorovanie/koučovanie lektorov,
• písanie odborných a marketingových článkov,
• účasť na odborných konferenciách,
• spolupráca na rozvojových projektoch s manažmentom školy a príprava podkladov pre projekty,
• vlastný rozvoj, štúdium nových poznatkov v danom odbore a v pedagogike,
• iné práce administratívne charakteru.

Ako je rozdelená pracovná doba?
• flexibilná pracovná doba
- 40 hodín týždenne, plný úväzok = 900€ (v hrubom)
- 37,5 hodín týždenne, skrátený úväzok = 843,75€ (v hrubom)
• pracovná doba zahŕňa vyučovanie cudzieho jazyka, prípravu na vyučovanie a administratívu spojenú s chodom jazykovej školy. Výhodou je, že si neberiete žiadnu prácu domov, žiadne písomky na opravovanie a v škole sa neuskutočňujú žiadne rodičovské združenia.

Nástup možný aj pred 2.1.2019.

Všeobecné spôsobilosti:
• prezentovanie
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• tvorivosť (kreativita)
• samostatnosť

Zamestnancom, ktorí splňujú základné kritéria ponúkame prácu v stabilnej a etablovanej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, flexibilný pracovný čas a doplnkové vzdelávanie zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• spoľahlivosť
• komunikatívnosť
• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
• cieľavedomosť
• iniciatívnosť
• praktické myslenie
• trpezlivosť

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o. patrí medzi lídrov v jazykovom vzdelávaní v Trnavskom kraji.

- 64 učiteľov a pomocného personálu
- 800+ študentov ročne
- 100+ rozličných kurzov
- 7+ vyučovanie siedmich jazykov
- 16 medzinárodné uznávaných certifikátov
- 10+ rokov na trhu

Vallis - jazykové vzdelávanie je skúškovým centrom British Council (Cambridge a IELTS certifikáty), ETS Global (TOEFL ibt certifikáty, TOEIC a iné) a Rakúskeho inštitútu (ÖSD certifkáty).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Trhová 1/A
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Žido
Tel.: +421944306832
E-mail: poslať životopis
ID: 3511267   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900