Skladník (Ref. č.: 1989-S)

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 1, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem - výdaj tovaru, chystanie tovaru pre zákazníka, komunikácia s dodávateľom (resp. so špeditérom).Pomáhanie kolegom na predajni.
Rozvoz a dovoz tovaru.

Ponúkame perspektívne a stabilné zamestnanie v mladom kolektíve, možnosť kariérneho rastu a cestovanie po celej EÚ,možnosť vzdelávania sa a školenia.13 plat a odmeny podľa podaných výkonov. Služobný mobil.

Sme výrobno - obchodná spoločnosť zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra súčiastok. Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle.Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , odolnosť voči stresu, zručnosť, lojalita ,ochota pracovať.

Sme výrobno - obchodná spoločnosť zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle.Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Odborárska 1
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 1539790   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800