Administratívna pracovníčka v doprave

VALÍČEK Transport SK, s.r.o.

Miesto práce
Obec Visolaje, Visolaje
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie ponúkame na základe výkonu. Plat má fixnú a variabilnú zložku, základ na začiatok je 800 EUR, pričom variabilnú časť vieš ovplyvniť svojou šikovnosťou, aktívnosťou a určite bude pre Teba veľmi zaujímavý a môže byť úplne iný, pokiaľ budeš prínosom pre náš tím.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu priberáme posilu, ktorá nám opäť pomôže zlepšiť sa. Našim zákazníkom sa už 11 rokov snažíme poskytovať dopravné služby na vysokej úrovni, do našej práce vkladáme vždy aj kúsok seba a hľadáme niekoho, kto má chuť pracovať, zlepšovať sa.

Pokiaľ hľadáš prácu, kde sa treba len posadiť, tak toto nie je pre teba. My potrebujeme človeka, ktorý sa nebojí prebrať aj zodpovednosť a takisto produkovať. Očakávame najmä záujem o prácu, nasadenie, chuť posúvať sa vpred.

A čo bude Tvojou náplňou práce? Predovšetkým administratívne práce týkajúce sa jednotlivých prepráv, tvorba objednávok na začiatok a snaha hľadať ekonomicky výhodné riešenia. Neskôr práca s dopravnými databankami RAAL Trans, TimoCom a taktiež dohľad nad procesom prepravy. Samozrejme, všetko sa vysvetlí a zaučí. Dôležitá je chuť a ochota z Tvojej strany učiť sa a dozvedieť sa niečo nové.

Životopisy prosíme zaslať na mailovú adresu: [email protected]
Po starostlivom posúdení Vašich CV budeme telefonicky kontaktovať vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná, nie je však podmienkou. Šikovný človek, ktorého práca baví a zaujíma sa všetko naučí

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovnosť,
- záujem učiť sa a posúvať ďalej,
- komunikácia,
- precíznosť a zmysel pre detail
- samostatnosť a aj práca v tíme

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti dopravy už viac ako 10 rokov. Zaoberáme sa predovšetkým medzinárodnou prepravou v rámci EÚ a našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytovať služby na vysokej úrovni. Vozový park tvoria plachtové dodávky ale svoje miesto má aj kamiónová doprava.
ID: 4340090  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac