Aplikačný inžinier pre Connected Industry 4.0. (Ref. č.: 4/2019)

Valicare s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná, Trenčianska Turná
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1600,- Eur v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a customizácia SW aplikácií vo farmaceutickej výrobe(po zaškolení)
Inštalácia, testovanie a doladenie aplikácie vo výrobnom závode
Spolupráca s medzinárodným tímom (vývoj, dizajn, produktový manažment) počas celého životného cyklu implementovaného projektu
Tvorba špecifikácií, technickej a validačnej dokumentácie (po zaškolení)
Validácia aplikácie podľa GAMP5 alebo 21CFR part 11 (po zaškolení)

Naši špičkoví odborníci:
majú individuálny tréningový program
navštevujú jazykové kurzy priamo v office alebo podľa vlastného výberu externe
sú školení svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch
dostávajú príspevok na šport, wellness a kultúru
pracujú aj home Office
ich pracovný čas je prevažne flexibilný
radi sa zúčastňujú na firemných teambuildingoch
denne využívajú aktívne anglický alebo nemecký jazyk
pracujú v príjemnom medzinárodnom kolektíve tvoria v peknom pracovnom prostredí nových kancelárskych priestorov

Na osobný pohovor budú pozvaní len spoločnosťou vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PL/SQL - základy
C# - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie v obore Informačné technológie, Automatizácia alebo príbuzné odbory
• Skúsenosti s tvorbou aplikácií v .NET Framework
• Skúsenosti s C#, VB Script, SQL
• Skúsenosti s výrobou priemyselných zariadení výhodou
• Úroveň AJ, aspoň B2
• Flexibilita, proaktivita ,tímový hráč
• Ochota cestovať k zákazníkom po celom svete (najmä Severná a Južná Amerika, Európa, Australia
• Vodičský preukaz B

Valicare offers services for the GMP regulated industry. Our service portfolio contains qualification and validation services, creation of related documentation, and consultancy services in the area of regulated manufacturing processes. Our clients are equipment producers for the pharmaceutical, biotechnological, and medical devices industries on a global basis.

Valicare was founded in 2006 as an independent member of the Robert Bosch Group, Packaging Technology Division.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Valicare s.r.o
Rybárska 7389
911 01 Trenčín
ID: 3601172   Dátum zverejnenia: 15.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600,- Eur v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta