Čašník / čašníčka Penzióny PANDA ***

Valéria Dobrotová V&G, Reštaurácia a penzióny Panda

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
Ihneď
Od 4 EUR/hod.Uvedená mzda je nástupná. Výšku mzdy po dohode možno upraviť podľa praxe a dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a komunikácia so zákazníkom
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
- Inventúry

Ubytovanie zdarma priamo v penzióne, zamestnanecká zľava do Spa&Aquapark Turčianske Teplice. Zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce kvalite odvedenej práce a priestor pre sebarealizáciu a kreativitu.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby svoje životopisy s fotografiou posielali na náš mail [email protected]. Prípadne prosím volajte číslo +421 905 528 985.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 rok

Prax v Ázijskej kuchyni vítaná.
Flexibilita, zodpovednosť a variabilita.
Chuť učiť sa a rýchla adaptácia v novom prostredí.
Vodičský preukaz s vodičskou praxou výhodou.

Sme rodinný penzión s reštauráciou s 28 ročnou tradíciou. Ubytovacia kapacita je cca 45 osôb a štýlová reštaurácia má kapacitu zhruba 60 miest. Hosťom je k dispozícii aj vyhrievaná terasa 40 miest. Konferenčná sála pre 60 osôb. Naša prevádzka sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, neďaleko Spa & Aquaparku Turčianske Teplice. Ponúkame zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy s dlhodobou tradíciou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309468  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.