Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 550 EUR/mesiac+ mesačné bonusy

CAD dizajnér/ka (so znalosťou NX)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká?

  • Návrhy 3D modelov a príprava definičných súborov pre produkty, prototypy a testovacie prostriedky
  • Vyvíjať inovatívne a spoľahlivé riešenia, ktoré spĺňajú špecifikácie
  • Podpora pri rôznych zmenách, úpravách, komunikácii so zákazníkom
  • Príprava technickej dokumentácie
  • Práca v programe NX
  • Tvorba 2D výkresov s funkčnými rozmermi podľa normy ISO
  • Definovať a identifikovať funkčné a kritické charakteristiky
  • Podpora vydania a aktualizácie plánovania projektu

A teraz niečo o Vás...

  • Prax na pozícii konštruktéra aspoň 1 rok
  • NX - pokročilý - PODMIENKA
  • Catia - pokročilý - výhoda
  • Anglický jazyk slovom aj písmom - B2
  • Slovenský jazyk aspoň na úrovni B2
  • FMEA -pokročilý
  • Ukončené vzdelanie technického zamerania
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Skúsenosti v oblasti automotive
  • Odolnosť voči stresu

Čo ponúkame:

  • Mesačné bonusy
  • Koncoročné odmeny
  • Príspevok na dopravu vo výške 50€
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • Multisport karta (po skúšobnej dobe)
  • Možnosť čiastočného home office (po skúšobnej dobe)
  • Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
  • Jazykové kurzy v pracovnom čase
  • Technické a manažérske školenia
  • Podpora kariérneho rozvoja a rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte aj v anglickom a jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti FTE Automotive Slovakia. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pôvodne spoločnosť FTE Automotive sme sa stali súčasťou skupiny Valeo začiatkom roku 2018. Pôsobíme na Slovensku v Prešove, kde vyvíjame a vyrábame automobilové súčiastky pre výrobcov automobilov a pre trh s náhradnými dielmi. V súčasnosti zamestnávame 300 ľudí na ploche 10 000 m2. Naša činnosť sa rozvíja v oblasti výroby produktov do konvenčných, hybridných a elektrických vozidiel. Plánujeme rozšíriť našu výrobnú plochu na celkovo 22 000 m2 s 850 zamestnancami v nasledujúcich 6 rokoch. Ak ste otvorení novým technológiám a máte radi výzvy, pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou vzrušujúcej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Výrobno-logistický areál IPEC Point - Malý Šariš 486 - 080 01- Prešov, Slovensko

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Drábová
E-mail: poslať životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Mgr. Jana Drábová
Pošlite životopis
ID: 4530418  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac