Místo práce
Skandinávská 992, Žebrák, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc

CATIA Designer (Konstruktér, Engineer)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového člena vývojového týmu na pozici CAD Designer - vývoj výměníků tepla nebo battery coolerů a jejich komponentů pro automobily v CATIA V5 - od návrhu řešení po tvorbu výkresové dokumentace. Znalost 3D CAD software podmínkou, CATIA V5 výhodou.

Co Vás čeká?

  • Práce na nových projektech v automotive

  • Vývoj produktu od konceptu po sériovou výrobu

  • Tvorba výkresové dokumentace

  • Tvorba 3D modelů v CATIA V5

  • Spolupráce s ostatními odděleními, prototypovou dílnou a výrobou

  • Komunikace se zákazníky

  • Spolupráce na projektech s českými i zahraničními kolegy

A teď něco o Vás...

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • Praxe v konstrukci, obor strojírenství (automotive výhodou)

  • Praxe s tvorbou výkresové dokumentace

  • Znalost GD&T (základní povědomí)

  • Znalost 3D CAD software podmínkou (CATIA, NX, Creo..)

  • Znalosti v CATIA V5 výhodou - primárně Part Design, Assembly Design

  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy, zákazníky

  • Samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci

  • Technické myšlení, kreativitu, představivost, důslednost, týmového ducha

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
  • finanční bonus až 24 000 Kč za rok
  • bonus 10 000 Kč za každé pololetí na volnočasové aktivity ve formě příspěvku na Flexi Pass kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • zaměstnanecký autobus zdarma nebo příspěvek na dojíždění 4 Kč/km (max. 8 000 Kč/měsíc)
  • firemní kantýnu s dotovaným stravným
  • individuální rozvojový plán díky odborným školením
  • příspěvek 1 200 Kč/měsíc na jazykové kurzy
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství
  • řadu společenských akcí (novoroční večírek, sportovní aktivity, a další)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená více než 5 týdnů
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valeo v Žebráku je moderní závod, ve kterém vyrábíme výparníky jako součást autoklimatizací a EGR chladiče. Nejnovějším produktem chlubící se nálepkou Valeo Žebrák je chlazení baterií pro elektromobily a vysokonapěťových topných těles do klimatizací elektromobilů. Tato výroba započala v roce 2020 v nově postavené hale. Jsme finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již pošesté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Skandinávská 992, 267 53 Žebrák, Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Baloga
E-mail: poslat životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Pavel Baloga
Pošlite životopis
ID: 4530210  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc