Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiac+ mesačné bonusy

Člen/ka projektového tímu za oblasť logistiky- supply chain PTM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká?

  • Riadenie logistických projektov už v prvých fázach spustenia
  • Plánovanie výroby/dodávky komponentov
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Riešenie zmien v lay out a ich vylepšenia
  • Navrhovanie spôsobov balenia tovaru - Správa obalov
  • Prijímanie a spracovanie všetkých údajov súvisiacich s odoslaním tovaru zákazníkovi/dodávateľovi
  • Hodnotenie úspešnosti projektu vrátane aktívnej účasti na auditoch v rôznych fázach projektov
  • Vývoj logistických konceptov pre nové projekty a podpora zmien v sériových projektoch
  • Implementácia štandardov dodávateľa
  • Zákaznícka podpora pre existujúce projekty
  • Podpora projektového tímu v oblasti logistiky
  • Podpora procesu neustáleho zlepšovania
  • Zodpovednosť za uplatňovanie bezpečnostných noriem (QS9000, V5000, TS16949, V1000, OHSAS18001)

A teraz niećo o Vás...

  • Skúsenosti so spúšťaním projektov od počiatočnej fázy je PODMIENKA
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (interný jazyk spoločnosti)
  • Ukončené vzdelanie technického zamerania
  • Microsoft Office - pokročilý
  • SAP - pokročilý
  • Znalosti výrobného procesu a výrobného zariadenia
  • Skúsenosti v oblasti automotive - výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu

Čo ponúkame:

  • Mesačné bonusy závislé od výsledkov tímu alebo firmy
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • Možnosť čiastočného home office
  • Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
  • Jazykové kurzy v pracovnom čase
  • Technické a manažérske školenia
  • Podpora kariérneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pôvodne spoločnosť FTE Automotive sme sa stali súčasťou skupiny Valeo začiatkom roku 2018. Pôsobíme na Slovensku v Prešove, kde vyvíjame a vyrábame automobilové súčiastky pre výrobcov automobilov a pre trh s náhradnými dielmi. V súčasnosti zamestnávame 300 ľudí na ploche 10 000 m2. Naša činnosť sa rozvíja v oblasti výroby produktov do konvenčných, hybridných a elektrických vozidiel. Plánujeme rozšíriť našu výrobnú plochu na celkovo 22 000 m2 s 850 zamestnancami v nasledujúcich 6 rokoch. Ak ste otvorení novým technológiám a máte radi výzvy, pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou vzrušujúcej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Drábová
E-mail: poslať životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Mgr. Jana Drábová
Pošlite životopis
ID: 4503636  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac