Místo práce
Okres Rakovník, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsíc

Project Manager (Automotive)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

Hledáme Projektového Manažera, který bude řídit náběhy projektů v našem moderním rakovnickém závodu. Mezi klíčové kompetence na této pozici patří následující agenda:

  • Vedení multidisciplinárního projektového týmu
  • Plánování a realizace projektu v rámci plnění cílů kvality
  • Zajistit dosažení klíčových ukazatelů výkonnosti projektu
  • Řídit projekt podle PLC standardů společnosti Valeo
  • Řídit proces náběhu projektu v souladu s požadavky zákazníka
  • Ověřovat dostupnost kapacit a investic ve výrobním závodě
  • Vyhodnocovat vedlejší náklady projektu a přinášet plány na zlepšení kvality
  • Zajistit a řídit projektové zdroje
  • Kontrolovat a ověřovat činnosti členů projektového týmu a navrhovat scénáře k dosažení milníků
  • Řídit rozpočet projektu
  • Koordinovat komunikaci směrem k zákazníkovi za závod
  • Být prostředníkem mezi vývojovým týmem projektu a zákazníkem
  • Podporovat uplatňování základních hodnot společnosti Valeo, její kulturu a standardy

A teď něco o Vás...

  • VŠ, ideálně v oboru strojírenství, elektrotechniky apod.
  • Zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
  • Profesionální úroveň angličtiny, němčina výhodou
  • Zkušenosti s normami kvality, FMEA, PPAP, APQP aj.
  • Výjimečné komunikační a organizační dovednosti pro řízení projektů rozdělených mezi oddělení a regiony
  • Kombinace zkušeností s elektronickými přístroji a strojírenstvím je výhodou
  • Pokročilé znalosti MS Office, MS Project nebo jiného SW pro plánování projektu
  • Dynamická, iniciativní osobnost s dobrými prezentačními schopnostmi

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
  • finanční bonusy až 35 000 Kč každých 6 měsíců
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • kartu Flexi Pass pro volný čas
  • příspěvek na dojíždění po dobu až 6 měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc, ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • firemní kantýnu s dotovaným stravným
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postaven v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11 000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice. Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta. Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již posedmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kuštova 2596/II, 269 01 Rakovník, Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Baloga
E-mail: poslat životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Pavel Baloga
Pošlite životopis
ID: 4501623  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc