Místo práce
Kuštova 2596, Rakovník II, Rakovník, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsíc

Warranty engineer - Automotive

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

* Práce se zákaznickými portály (B2B, apod..)
* Zajištění kontroly a pravidelné revize zákaznických databází ohledně reklamací v rámci záruk
* Analýza celosvětových výpadků, reklamací v rámci záruční doby (3MIS, Wings)
* Spolupráce s Valeo Group rezidenty - získání doplňujících informací o reklamacích, o dílech, jejich sběru a transportu reálných NOK dílů do Rakovníka
* Registrace WR dílů v interní databázi (WRDB)
* Administrativní příprava interních reportů pro WR reklamace
* Práce s výkresovou a technickou dokumentací
* Pre-analýza WR dílů (vizuální kontrola, fotodokumentace)
* Analýza a testování WR dílů dle kontrolního listu 1.a 2.stupně - na bázi HW i SW
* Spolupráce se sériovou kvalitou (testování WR dílů na lince, EOL test)
* Doplnění výsledků pre-analýzy a 1.stupně analýzy do interního reportu
* Uzavírání WR reklamací z pohledu kvality v interní databázi
* Prezentace výsledků analýz WR dílů zákazníkům
* Příprava dat pro interní reporting na základě dat ze zákaznických B2B portálů
* Predikce výpadků v poli na základě statistických výpadků (Weibul výpočtu apod..)

A teď něco o Vás...

* SŠ vzdělání technického směru
* Zájem o kvalitu a práci v automobilovém průmyslu
* Zkušenosti nebo znalosti z oblasti kvality automotive výhodou
* Aktivní znalost AJ - komunikace se zahraničními partnery (Zákazníky, Valeo rezidenty, Regionem, jinými Valeo závody apod..)
* Znalost NJ nebo FJ výhodou
* Schopnost učit se novým věcem
* Odpovědnost, analytické myšlení, systematický přístup
* Flexibilita a orientace na zákazníka, odolnost vůči stresu

My nabízíme:

* 6 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
* měsíční variabilní bonus závislý na výsledcích týmu a společnosti (max. 1 650 Kč)
* půlroční odměna (max. 15 000 Kč)
* příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
* kartu Flexi Pass pro volný čas
* příspěvek na dojíždění po dobu až 6 měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc, ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
* firemní kantýnu s dotovaným stravným
* osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
* slevu na nákup autodílů a příslušenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Příspěvek na vzdělání
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zbrusu nový výrobní závod Valeo v Rakovníku, postaven v roce 2019 s investicí 880 milionů korun, má 11 000 m² výrobních prostor a největší počet robotů na zaměstnance mezi továrnami Valeo v České republice. Na 25 výrobních linkách vzniká ročně více než 15 milionů ultrazvukových senzorů do parkovacích asistentů aut, interiérových ovládacích panelů a dešťových senzorů. V roce 2022 rozjedeme i výrobu detekčních kamer pro budoucí autonomní auta. Jsme výhercem soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již posedmé. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

V Lubnici 2805, 269 01 Rakovník, Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Baloga
E-mail: poslat životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Pavel Baloga
Pošlite životopis
ID: 4436122  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc