Farmaceutický reprezentant

Valentis SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2021
1 000 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 Eur, v závislosti od plnenia zadaných úloh a predajov mesačné navýšenie do 500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné návštevy lekárov a lekární vo zverenom regióne.
Edukácia, vykonávanie aktivít v súlade s obchodnou a marketingovou stratégiou spoločnosti
Zodpovednosť za tvorbu regionálneho plánu, realizáciu objednávok a plnenie plánu
Zodpovednosť za vystavenie produktov
Udržiavanie a budovanie obchodných vzťahov
Monitoring trhu
Plánovanie návštev a pravidelný reporting

Ponúkame pracovné prostredie
• malej firmy, bez zbytočnej byrokracie a hierarchických úrovní, všetci sa poznajú po mene
• kde je vedenie zvedavé na názory a návrhy všetkých zamestnancov (a odmeňuje tie, ktoré sa zrealizujú)
• kde je férovosť a transparentnosť na prvom mieste
• kde máme reálne očakávania ale zároveň motivujeme ľudí k ich prekonávaniu
• pomoc a podpora vedenia v každej situácii
• kde sa snažíme vytvárať pevné obchodné vzťahy, byť spoľahlivým partnerom pre obchodných partnerov
Pracovné prostriedky potrebné pri každodennej práci (služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón)
Bonusy naviazané na pracovný výkon

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš profesný životopis spolu s motivačným listom. Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke výhodou, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozitívny prístup „Ako to urobím“ namiesto „Prečo sa to nedá“
Skúsenosti a výsledky s prácou s lekármi Preukázateľné výsledky práce v lekárňach a referencie lekárnikov
Dosahovanie vytýčených mét, hľadanie nových možností
Chuť do práce
Budovanie imidžu spoločnosti, posilnenie existujúcich a budovanie nových vzťahov
Skúsenosti s predajom v lekárňach a znalosť regiónu

Valentis SK s.r.o. je dcérska spoločnosť najväčšej litovskej farmaceutickej spoločnosti Valentis UAB. Na Slovensku pôsobíme 5 rokov ale história predaja našich produktov na Slovensku dlhoročná. Disponujeme skvelým portfóliom, ktorému potrebujeme dodať vietor do plachiet. Špecializujeme sa na OTC prípravky a kozmetické výrobky.
ID: 4087698  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac