Elektrotechnik so znalosťou PLC

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ASAP
Od 1 350 EUR/mesiacJej výška závisí od Vašich pracovných skúseností a zručností, od výkonov a celkovej produkcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme, na technickom úseku vo výrobnej spoločnosti, máme voľnú pracovnú pozíciu elektrotechnika so znalosťou a skúsenosťami s programovaním PLC. Hľadáme šikovného kolegu, ktorý chce zúročiť svoje skúsenosti z uvádzania zariadení do prevádzky zo svojej doterajšej praxe.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- vykonávanie opráv a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe
- zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia
- evidencia porúch v elektronickom systéme
- riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch
- diagnostika porúch na PLC - potrebné sú základné znalosti (vyššie znalosti = vyššie ohodnotenie), iba diagnostikovanie- vyhľadávanie chýb
- dohľad nad implementáciou nových zariadení
- hľadanie optimálnych riešení pri implementácii nových zariadení.

Ponúkame Vám:
- prácu v rozvíjajúcej sa spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu,
- stabilitu a možnosť kariérneho rozvoja,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť rozvíjať svoje doterajšie skúsenosti a vedomosti
- MultiSport karta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splnia požadované kvalifikačné predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.
O spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na: www.valpro.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PLC Siemens - Pokročilý
Allen-Bradley PLC - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PLC programovanie - elektrotechnik vo vývoji alebo údržbe

Počet rokov praxe

3

Podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru sú:
- skúsenosti s programovaním SIEMENS PLC
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilta.
- samostatnosť a iniciatívny prístup k práci

Znalosť programovania Bradley PLC je výhodou, nie však podmienku pre prijatie do pracovného pomeru.

Spoločnosť vznikla v roku 1998 so zameraním na procesing v oblasti delenia materiálov. V súčasnosti sa zaoberáme delením zvitkov valcovaných za tepla, zvitkov valcovaných za studena a pozinkovaných zvitkov na priečnych a pozdĺžnych deliacich linkách. Okrem samotného delenia sa za pomoci technológie ťahového rovnania, špecializujeme na zvýšenie pridanej hodnoty deleného materiálu. V tejto oblasti sme jedným z hlavných lídrov v Európe

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4126863  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac