1 100 - 1 500 EUR

Elektrikár

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preventívna kontrola a údržba výrobných liniek, strojov a zariadení
- Starostlivosť o elektronické prvky zariadení od rozvádzača po perifériu
- Zabezpečovanie preventívnej a operatívnej údržby strojov a zariadení
- Diagnostika a odstraňovanie porúch na technologických zariadeniach
- Identifikovanie opotrebovaných dielcov
- Operatívne riešenie vzniknutých technických záležitostí
- Evidencia o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení.
- Práca s technickou dokumentáciou
- Práca s automatizačnými riadiacimi systémami
- Pomoc a podpora externým dodávateľom údržby
- Dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov
- Zúčastňovanie sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
- Súčinnosť pri zavádzaní nových strojov, zariadení a výrobných liniek.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100,-

- stabilná a perspektívna práca na plný pracovný úväzok v jednozmennej prevádzke
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové hodnotenie

Ponúkaná práca je v jednozmennej prevádzke v štandardnom pracovnom čase, so zabezpečím služieb vo forme pohotovosti vo vopred dohodnutom rozsahu.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím svoj profesný životopis na uvedenú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Spoločnosť Valcovňa profilov, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy budú starostlivo posúdené. Telefonicky, prípadne mailom oslovíme iba uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným kritériám a budú pozvaní na osobný pohovor.
Doplňujúce informácie o spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke: www.valpro.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový a aktívny prístup k práci
- ochota, schopnosť učiť sa
- flexibilita, samostatnosť
- manuálna zručnosť,
- technické myslenie,
- § 22 Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.,
- vod. preukaz sk. B,
- prax v odbore – výhodou

Spoločnosť sa zaoberá delenim plechu (vo zvitkoch) na deliacich linkách

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bellova 3
040 01 Košice
www.valpro.sk

Kontakt

ID: 3640932   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100,-