Žeriavnik/ skladník

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,- Eur/hod. + príplatky + výkonostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov pre naše pracovisko skladu. K pracovným povinnostiam patrí predovšetkým príjem a manipulácia s materiálom (oceľové zvitky, plechy) za pomoci mostového žeriavu alebo vysokozdvižného vozíka.
Pracovný čas zamestnanca: 12 hodinové pracovné zmeny, pracovný cyklus denná, nočná, voľno, voľno.

Úspešným záujemcom ponúkame:
- prácu na plný pracovný úväzok v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.
-možnosť absolvovania odbornej prípravy pre obsluhu VZV a viazačského kurzu na náklady zamestnávateľa,
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
- príplatky za soboty, nedele, nočné a sviatky nad rámec Zákonníka práce.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na adresu valcprofilov@gmail.com . V predmete správy uveďte prosím pracovnú pozíciu o ktorú máte záujem.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.
O spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na stránke http://www.valpro.sk .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru je žeriavnický preukaz skupina A3 a minimálne polročná prax s prácou na mostovom žeriave.

Spoločnosť sa zaoberá delenim plechu (vo zvitkoch) na deliacich linkách

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bellova 3
040 01 Košice
www.valpro.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Takáčová
Tel.: +421902895715
E-mail: poslať životopis
ID: 3330647   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,- Eur/hod. + príplatky + výkonostné bonusy