Mechanik, opravár strojov a zariadení

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar, Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu pre zabezpečenie údržby technologických zariadení (deliace linky na priečne a pozdĺžne delenie plechov, mostové žeriavy).
K jeho povinnostiam bude patriť predovšetkým:
- spolupráca pri plánovaní opráv a údržby
- zabezpečenie údržby (plánovanej, bežnej a operatívnej) na výrobných linkách

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu na plný pracovný úväzok v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, ako aj možnosť profesionálneho rastu.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na adresu [email protected] .
Do predmetu správy uveďte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Viac informácií o spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke www.valpro.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v obdobnej pracovnej pozícii minimálne 5 rokov
- výhodou pre uchádzača sú skúsenosti s prácou s hydraulickými a pneumatickými zariadeniami
- ochota spolupracovať
- samostatnosť, presnosť a precíznosť

Spoločnosť sa zaoberá delenim plechu (vo zvitkoch) na deliacich linkách

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bellova 3
040 01 Košice
www.valpro.sk
ID: 3330491   Dátum zverejnenia: 10.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou