Referent/ka pre inžiniersku činnosť

Valbek SK spol. s r.o.

Miesto práce
Rozvojová, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiacod 1 200 Eur/mesačne v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorí majú radi výzvy, sú komunikatívni a tímoví hráči. Na trhu fungujeme už viac ako 30 rokov, a to v Bratislave, Žiline a v Košiciach a pokrývame množstvo profesií, ktoré sú potrebné k celkovému výsledku našich projektov. Inžinierska činnosť je dôležitou súčasťou prípravy stavieb a je ďalším krokom po spracovaní projektovej dokumentácie.
Ak chceš byť jej súčasťou, neváhaj nás kontaktovať!

Náplň práce:
• príprava podkladov pre inžiniersku činnosť
• komunikácia medzi projekčným tímom a investorom (stavebníkom) v konaní so štátnymi orgánmi, samosprávnymi orgánmi, dotknutými orgánmi chrániacimi verejné záujmy podľa osobitných predpisov a inými organizáciami
• zabezpečenie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov, vyjadrení a stanovísk
• zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní
• zabezpečenie podkladov pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie a podobne

Ponúkame:
• odmeny v nadväznosti na kvalitne vykonanú prácu
• pružnú pracovnú dobu
• 5 týždňov dovolenky
• príspevok na jazykové kurzy
• príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie III. Piliera
• príspevok na športové aktivity možnosť využitia Multisport karty
• rôzne firemné akcie - športové, spoločenské

V prípade záujmu zašlite žiadosť so stručným životopisom na email: [email protected].
Budú kontaktovaní len uchádzači vybraní pre osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie stavebného smeru výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
MicroStation - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

3

• orientácia v obore (terminológia, jednotlivé „časti“ odboru, technické predpisy)
• skúsenosti s majetkovo právnou činnosťou - riešenie zmlúv nehnuteľností súvisiacich so stavbou, zabezpečenie geometrických plánov, zápisov a vkladov do katastra nehnuteľností - výhodou
• vystupovanie a komunikácia (klient, kolegovia)
• schopnosť pracovať v tíme
• práca s bežným SW (MS Office)
• práca s Microstation alebo AutoCAD
• zapojenie sa do systému práce s dodržiavaním prvkov systému (správa dát Projectwise)
• proaktívny prístup, prínos nových myšlienok                                                                                    • priebežné hľadania a nápady ako zefektívniť prácu vrátane ich aplikovania

Spoločnosť Valbek SK, spol. s r.o. pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov a v oblasti projektovania cestných a železničných stavieb patrí k najlepším na trhu. Z nápadov našich projektantov boli postavené stavby, ktoré získali viaceré ocenenia. V rámci nášho portfólia sa zameriavame na pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, koľajovú dopravu, pozemné stavby a ekológiu. Sme súčasťou nadnárodnej projekčnej skupiny VALBEK a okrem domáceho trhu ponúkame aj možnosť práce na projektoch v Európe.
Pre viac informácií navštívte: https://www.valbek.sk/ a https://www.valbekstory.cz/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4798326  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac