Geodet/ka

Valbek SK spol. s r.o.

Miesto práce
Pribinova 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1400 Eur/mesačne v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných kolegov, ktorí majú radi výzvy a obohatia naše projekty na základe svojich skúseností a znalostí a prispejú tak aj k svojmu osobnému a profesijnému rastu. Na trhu fungujeme už viac ako 30 rokov, a to v Bratislave, Žiline a Košiciach a pokrývame množstvo ďalších profesií, ktoré sú potrebné k celkovému výsledku našich projektov. Naši kolegovia majú preto množstvo skúseností, ktoré by rovnako radi zdieľali s perspektívnymi a proaktívnymi nováčikmi, ktorí nám pomôžu ďalej budovať a rozvíjať našu spoločnosť.
Ak si jeden z nich, neváhaj nás kontaktovať!

Popis pozície
• geodetické práce na významných projektoch a stavbách
• podklady pre projektové tímy v oblasti dopravných, pozemných a vodohospodárskych stavieb
• meranie v teréne, vytyčovanie na stavbách, skenovanie, kancelárske spracovanie

Ponúkame:
• odmeny v nadväznosti na kvalitne vykonanú prácu
• pružnú pracovnú dobu
• 5 týždňov dovolenky
• príspevok na jazykové kurzy
• príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie III. Piliera
• príspevok na športové aktivity možnosť využitia Multisport karty
• finančné ohodnotenie za sebavzdelávanie – titul, autorizácia, jazyková skúška
• rôzne firemné akcie - športové, spoločenské

V prípade záujmu zašlite žiadosť so stručným životopisom na email: [email protected].
Budú kontaktovaní len uchádzači vybraní pre osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor geodézia a kartografia

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

osobnostné predpoklady:
- tímová práca
- zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť time manažmentu
- kreativita

Spoločnosť Valbek SK, spol. s r.o. pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov a v oblasti projektovania cestných a železničných stavieb patrí k najlepším na trhu. Z nápadov našich projektantov boli postavené stavby, ktoré získali viaceré ocenenia. V rámci nášho portfólia sa zameriavame na pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, koľajovú dopravu, pozemné stavby a ekológiu. Sme súčasťou nadnárodnej projekčnej skupiny VALBEK a okrem domáceho trhu ponúkame aj možnosť práce na projektoch v Európe.
Pre viac informácií navštívte: https://www.valbek.sk/ a https://www.valbekstory.cz/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Majlingová
Tel.: +421907807549
E-mail: poslať životopis
ID: 4453537  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac