Embedded C dev. - Motor control (až 7.350 EUR/MĚS. - Full-Remote)

Valatron s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 900 - 7 350 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě vývoj v Céčku, máš zkušenosti s Motor Control a chceš působit v týmu, který řeší pokročilé SW komponenty pro automobilky jako jsou VW, ŠKODA, BMW a další? Pak jsi to právě ty, koho hledáme!

Automotive průmysl prochází největší revolucí za posledních 20 let. Buďte součástí týmu, který vyvíjí pokročilé SW komponenty pro příští generace autonomních automobilů. Vyvíjíme především v Céčku a částečně C++ na mirkokontrolerech/mikroprocesorech jednoho z předních světových výrobců.

Jako softwarový inženýr v týmu Automotive SW se budete podílet na návrhu a vývoji nového a unikátního SW produktu.

Na čem budete pracovat?
Vývoj SW bude probíhat na jednom z těchto produktů:

Programovatelný I/O controller s vlastním jádrem a paměťovým systémem, který mu umožňuje provádět komplexní funkce nezávisle na CPU. SW pomůže zákazníkům Tier1 a OEM přímo nasadit funkce SW do různých elektronických řídicích jednotek v moderních automobilech.
• Řízení motoru ve spalovacích motorech pro synchronizaci motoru, vstřikování, řízení zapalování atd.
• Ovládání elektromotorů pro inteligentní generování PWM, rozhraní resolveru, uzavřená smyčka atd.
• Řízení časování a zpracování I/O
• Sériová komunikace pro proprietární protokoly i pro standardní komunikaci jako SPI, UART, I2C.

Modul Generic Timer IP zajišťující přesné vícestupňové získávání dat a generování signálů v automobilových hnacích ústrojích a aplikacích aktivní bezpečnosti, nebo v průmyslových aplikacích s uzavřenou smyčkou.
• Největší přínos SW bude klíčový např. v hnacích ústrojích, řízení převodovky, řízení motoru, podvozku, senzorech atp.
• Kratší doba uvedení na trh díky zmírnění rizik
• Uvolní hlavní aplikační jádro od rušení, např. SPI, setrvačník, SENT, …

Náplň práce:
• Návrh architektury SW pro různé automobilové mikrokontrolery s jedním z modulů.
• Vývoj a implementace profesionálního SW ovladače.
• Sběr a analýza požadavků zákazníků.
• Poskytovat podporů zákazníkům z automotive.
• Dodržování standardů vývojové kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobý projekt v režimu spolupráce FULL-REMOTE (1x měsíčně návštěva pobočky na Moravě).
• Nadstandartní ohodnocení s možností kariérního růstu.
• Hardware vybavení pro práci embedded vývoje na home office.
• Pružnou pracovní dobu.
• Kurzy, certifikace a mentoring.
• MultiSport kartu.
• Firemní akce a teambuildingy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokročilá znalost jazyků C/C++ a embedded systémů (alespoň 3 roky).
• Komunikativní znalost Anglického jazyka – práce v mezinárodním týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4430040  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/měsíc