Embedded C/C++ developer až 330 EUR/MD - Full-remote

Valatron s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 165 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj embedded systémů v C/C++
• vývoj pokročilých softwarových komponent, které se stanou klíčové pro příští generaci autonomních automobilů
• design, architektura, zpracování požadavků klientů, plánování, implementace a optimalizace
• mladý a dynamický kolektiv
• možnost připojení se do mnoha týmu( safety, ethernet, motor control a další)
• vytváření technické dokumentace
• cca 1x za měsíc dojet do kanceláří v Jihomoravském nebo Moravskoslezkém kraji

Klíčové dovednosti:
• Pokročilá znalost jazyků C/C++ (alespoň 3 roky)
• Pokročilá znalost embedded systémů (alespoň 3 roky)
• Práce s Embedded HW
• Zkušenosti se software developmentem
• Windows/Linux driver architektura
• Jira, Git, Atlassian Bitbucket, Sourcetree, Atlassian Suite, Jenkins CI/CD

Výhodou:
• zkušenosti se skriptováním v PERL/Python
• zájem o automotiv průmysl

Zaměstnanecké výhody, benefity

• full remote Embedded projekt
• motivační platové ohodnocení s možností kariérního růstu
• práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
• hardware vybavení – možnost volby mezi výkonnými laptopy a desktopy, monitory 2K/4K s uhlopříčkou 32 palců
• pružnou pracovní dobu
• kurzy, certifikace a mentoring
• MultiSport kartu
• firemní akce a teambuildingy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Praxe na pozici/v oblasti

C++/C, embedded systémy

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4299394  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc