Číšník / servírka - vedoucí směny

VALATRANS a.s.

Místo práce
Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Hledáme šikovného číšníka nebo servírku jako vedoucí směny. Požadujeme praxi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste umět komunikovat s hosty, umět nabídnout a doporučit, zpříjemnit jim pobyt v restauraci.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pokud jste již někdy pracovali v systému Savarin, budete mít výhodu.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme stabilní pracovní zázemí, pravidelný výplatní termín, smlouvu na dobu neurčitou a příjemné prostředí nové restaurace v centru města. V případě delší praxe možnost postupu na pozici vedoucí směny. Do práce se dostanete bez problémů vlastním vozidlem nebo vlakem či autobusem, najdete nás hned vedle vlakového a autobusového nádraží.

Naše restaurace byla otevřena před 2 lety, ale kvůli covidovým restrikcím i nás postihla uzávěra. Nyní máme ale opět otevřeno a těšíme se na naše zákazníky. Momentální otvírací doba je od čtvrtka (čt a pá od 15 hod) do neděle do 17 hod. Nejvíce zákazníků přichází většinou vždy v pátek a sobotu. Zákazníci u nás oceňují pěkné a příjemné prostředí, milý personál, venkovní zahrádku spojenou s kuřárnou a také 4 nové bowlingové dráhy. Máme i salónek pro větší akce na objednávku. Naše snaha je, aby zákazník byl vždy maximálně spokojen a aby mu u nás chutnalo. Náš jídelní lístek není složitý, je postavený na čerstvosti, výborné chutí a pěkném servírování. V pátek a sobotu pečeme i pizzu z pravých italských surovin, nic nešidíme. V sobotu a v neděli stálý jídelníček doplňují většinou 3 víkendová menu. Restaurace je ve 3. podlaží obchodní galerie, okruh našich zákazníků je široký a tvoří ho návštěvníci galerie, hoteloví hosté a i naši pravidelní hosté. Fotky restaurace jsou k nahlédnutí na www.galerievsetin.cz.

Náš tým není velký. Kuchyni vládne šéfkuchař a jeho pravá ruka. Na plac hledáme šikovného a spolehlivého člověka, který ocení férové jednání, příjemné a klidné pracovní prostředí a adekvátní platové ohodnocení. Aby byl spokojený zákazník, musí být spokojený i personál, který v práci věnuje 100 % pozornost zákazníkům a potom má dost času na osobní život a své koníčky. Plán je takový, aby směnu vycházely na 2 volné víkendy v měsíci. Na place jsou vždy 2, při akcích se počet personálu adekvátně navyšuje. Pracujeme s pokladním systémem Savarin na dotykové obrazovce. Máme i mobilního číšníka, který práci obsluhy velmi zrychluje a ulehčuje. Těšíme se na Vás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4163824  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc