Logo Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Rozpočtár

Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda na základe dohody a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preverovanie vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov
• Kontrola rozpočtov a cenových ponúk
• Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
• Zodpovednosť za analýzu a kontrolu jednotkových cien služieb a materiálov pridelených projektov vo fáze cenových ponúk na základe pokynov
• Znalosť programu CENKROS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CENKROS plus - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Spoločnosť Valaliky Industrial Park, s.r.o. je nositeľom osvedčenia o významnej investícii na realizáciu investičného projektu „Strategické územie Valaliky“ a investičného projektu „Strategické územie Valaliky – rozvoj verejných služieb“.
ID: 4772366  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac