Disponent/špeditér v odbore medzinárodná doprava

VaLa logistics s.r.o.

Miesto práce
Mičinská cesta 35, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 300 EUR/mesiac(v závislosti na skúsenostiach uchádzača) + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadanie prepráv, vyhodnocovanie ponúk, výber prepravných spoločností
Komunikácia s dopravcami, zákazníkmi a občas aj vodičmi /aj v cudzom jazyku/
Príprava harmonogramu prepravy, vyhľadanie optimálnych trás pre vozidlá, sledovanie prepravy od naloženia tovaru až po jeho dodanie
Cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami (nákup a predaj kamiónových prepráv)
Príprava zmlúv s prepravnými a špedičnými spoločnosťami
Administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej prepravy

variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov (mesačne - podľa vopred stanovených pravidiel), stravné lístky bez doplatku (5eur), príspevok zamestnávateľa do DDS, mobilný telefón, výplata hneď na začiatku mesiaca, mladý, dynamicky rozvíjajúci sa kolektív + príjemné pracovné prostredie

je nevyhnutné ovládať aspoň jeden jazyk minimálne na komunikačnej úrovni B2 (slovom aj písmom) !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nie je potrebná prax v odbore, len chuť pracovať a učiť sa ! Uchádzača vieme plne zaškoliť počas skúšobnej doby aj bez jeho akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností v danom odbore

špedičná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4516506  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac