Procesný inžinier (m/ž/d)

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA s.r.o., Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúce výrobné procesy (optimalizácia výrobných a montážnych liniek),
zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.)
• analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie riešení, optimalizácia výrobných procesov v organizácii, špecifikácia výrobného zariadenia
• komunikácia s externými dodávateľmi, spolupráca pri výbere dodávateľa
• zavádzanie nových produktov do existujúcej výroby podľa platných interných procesov, vyhľadávanie nových technológií
riešenie zmenových konaní v spolupráci s R&D (úpravy pracovných liniek, aplikácia výstupov FMEA)
• zavádzanie nových výrobných procesov (dizajn výrobných liniek, layout, definovanie technologických postupov),zavádzanie a upravovanie výrobných časov a workcentier v systéme SAP, vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov pre výrobné linky

Sme súčasťou riešenia.
Naše vysoko účinné technológie šetrné k
životnému prostrediu šetria zdroje a dlhodobo znižujú emisie CO2.
Naši odborníci sú školení v oblasti mäkkých a sociálnych zručností a sú
tak pripravení na ďalší kariérny rast.
Vážime si tímovú prácu a spolupatričnosť.

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme IBA vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odborný smer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikácia
• aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň pokročilý)
• tímová spolupráca, dodržiavanie pravidiel, zvládanie stresu a konfliktov
• znalosť PC (MS Office), FMEA, VSM
• znalosť SPC výhodou

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 4263101  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac