Revízny technik

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13. plat, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií): ručného náradia a
spotrebičov, elektrických prívodov k výrobným zariadeniam, elektrických strojov a
výrobných zariadení
  • realizácia plánu odborných prehliadok a skúšok v súčinnosti s externými
dodávateľskými firmami pre overovanie bezpečnej vzdialenosti pre umiestnenie
ochranného zariadenia od nebezpečného priestoru so zreteľom na rýchlosť
približujúcich sa častí ľudského tela podľa STN EN ISO 13855
  • vyhodnocovanie protokolov z vykonaných kontrol, inšpekcií a revízií, zabezpečenie
odstránenia zistených nezhôd, zakladanie a archivácia revíznych správ
  • zodpovednosť za definovanie a zabezpečenie plánu odborných prehliadok a skúšok
všetkých výrobných VTZ závodu
  • funkcia lokálny CE expert reprezentujúci z poverenia spoločnosť Vaillant Industrial
Slovakia s.r.o.; zodpovednosti definované internými procesmi spoločnosti
  • vypracovanie vyhlásenia o zhode pre strojné zariadenia závodu podľa smernice
2006/42/ES

  • istota zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii
vykurovacej techniky
  • výborné pracovné podmienky
  • práca v tvorivom a mladom tíme
  • bohatý sociálny program

Žiadame záujemcov, aby odpovedali na ponuku iba ak spĺňajú požadované kritériá.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • odborná spôsobilosť podľa §24 alebo §16 vyhlášky
508/2009 (Osvedčenie revízneho technika) výhodou
  • absolvované školenie a preukázateľné skúsenosti min.
3 roky v aplikácii smernice 2006/42/ES výhodou
3 roky overovania a skúšky elektrických zariadení
strojov podľa STN EN 60204-1 výhodou, nie však podmienkou
  • čítanie z technickej dokumentácie (elektrotechnické a
pneumatické schémy, strojnícke výkresy)
  • skúsenosti v oblasti mechaniky, pneumatiky,
elektrotechniky a robotiky

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 3831235  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac