Špecialista výrobnej logistiky

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA s.r.o., Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacod 1300,- eur v závislosti od skúseností a seniority kandidáta, 13. + 14. plat a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interná logistika: Zodpovednosť za plánovanie, implementáciu a kontrolu nástrojov štíhlej logistiky Lean (5S, Kanban, Milkrun, SixSigma, SMED...). Optimalizácia logistických procesov (v sklade, vo výrobe). Vypracovanie štandardov a dokumentácie pre Lean aktivity.

Operatíva: Analýza dát ako materiálový tok, časy navážania... Riešenie problémov pri zásobovaní liniek, implementácia opatrení. Pravidelná kontrola a aktualizácia pracovných postupov. Aktualizácia dát v interných logistických programoch. Práca v systéme SAP.
Školenia pracovníkov na vykonané zmeny. Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie. Príprava a koordinácia ročných inventúr.

Integrácia, projekty: Participácia na spoločných projektoch ako integrácia nových liniek v závode. Implementácia logistických procesov a firemných štandardov ako spolupracovať na koncepte layoutu, vypracovať časový plán, sledovanie plnenia úloh, navrhnúť/odsúhlasiť balenia materiálov, navrhnúť umiestnenie materiálov na linke, v regáloch , v supermarkete, vypracovať/zabezpečiť dokumentáciu k pracovným procesom logistiky (pracovné postupy, harmonogramy navážania,...), zaškoliť pracovníkov na nový proces, navrhnúť, implementovať a kontrolovať KPI pre nastavené procesy, po ukončení odovzdať projekt do zodpovednosti vedúceho skladu.

Rôzne: Súčinnosť pri projektoch ostatných oddelení. Dodržiavanie predpisov BOZP a PO. Dodržiavanie interných predpisov a smerníc. Vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca.

VPS: Implementácia vo všetkých aspektoch svojej práce princípy a metódy VPS.
Aktívne spolupracovať s expertami VPS. Aplikovať VPS prístup pri priebežnom zlepšovaní procesov (continues improvement).

  • istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii vykurovacej techniky
  • možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
  • výborné pracovné podmienky, plat dohodou na základe skúseností
  • práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
  • bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Orientácia na výsledok, zmysel pre zodpovednosť, komunikácia, dodržiavanie pravidiel, spolupráca, spoľahlivosť, zvládanie konfliktov.

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 3792096  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300,- eur v závislosti od skúseností a seniority kandidáta, 13. + 14. plat a ďalšie benefity