Prototypér

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
01.11.2018
1060,- Eur v závislosti od skúseností kandidáta + 13. a 14.plat a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza vyrobitelnosti prototypov (podla dodanej dokumentácie z vývojových oddelení) – definovanie vyrobného procesu – odsúhlasenie výrobných postupov a odchyliek prototypov s vývojovým oddelením.
• Tvorba cenových ponúk pre výrobu prototypov.
• Zabezpečenie vstupných materiálov podľa špecifikácie (v spolupráci s nákupným oddelením).
• Rezervovanie výrobných kapacít strojov pre výrobu vzoriek (v spolupráci s oddeleniami plánovania a výroby).
• Koordinácia výroby/úpravy potrebných výrobných nástrojov/pripravkov pre výrobu prototypových dielov.
• Nastavenie strojov a výroba vzoriek v dohodnutých množstvách.
• Meranie/kontrola vyrobených prototypov.
• Balenie a odoslanie dielov podľa dohodnutých harmonogramov.

• bohatý sociálny a benefitný program
· DDS príplatok zo strany zamestnávateľa
· príplatok za odporučenie vhodného kandidáta
· príplatok pri narodení dieťaťa
· príplatok pri odchode do dôchodku
· finančná odmena za získanie plakety za darovanie krvi
· možnosť vzdelávania sa na kurzoch anglického jazyka
· práca v mladom kolektíve
· letná akcia pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, vianočný večierok, kultúrne a športové akcie
• zľava na produkty značiek Vaillant, Protherm

Spoločnosť bude kontaktovať podľa vlastného uváženia iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie a záujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor, nastavovač CNC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

3 roky praxe s nastavovním CNC strojov
PC office balík
zdravotný predpoklad na zváračský preukaz na letovanie trubiek

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 3500035  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1060,- Eur v závislosti od skúseností kandidáta + 13. a 14.plat a iné benefity