Procesný inžinier na dobu neurčitú

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavádzanie nových výrobných procesov (design výrobných liniek, layout, definovanie technologických postupov)
- starostlivosť o existujúce výrobné procesy (optimalizácia výrobných a montážnych liniek)
- zavádzanie nových produktov do existujúcej výroby
- riešenie zmenových konaní v spolupráci s R&D (úpravy pracovných liniek, riadenie zmien komponentov vo výrobkoch)
- zavádzanie LEAN nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie riešení
- optimalizácia výrobných procesov v organizácii
- starostlivosť o kusovníky v spolupráci s R&D
- zavádzanie a upravovanie výrobných časov v systéme SAP
- vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov pre výrobné linky
- príprava procesov na audit

- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii vykurovacej techniky
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
- výborné pracovné podmienky, plat dohodou
- práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
- bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Visio - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, samostatnosť, analytické a technické myslenie, komunikatívnosť, organizačná schopnosť, schopnosť riešiť problémy, komunikácia v anglickom jazyku podmienkou

VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
(prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne približne 4,9 milióna modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Johanna Vaillanta 3000/1
913 11 Trenčianske Stankovce

Kontakt

ID: 3207147   Dátum zverejnenia: 5.10.2017