Stáž na oddelení inžinieringu pre VŠ študentov (m/ž/i)

VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Od 9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ako stážista sa budete zameriavať na konfigurácie HW časti liniek (I/O karty, analógové karty, komunikácia, čítačky, skrutkovačky,…)
• Jednou z vašou úloh bude tiež tvorba SW pre linky v rozhraní pre Beckhoff – TwinCat, internú platformu AMS+, LabVIEW, Siemens,.. .
• Budete sa podieľať sa na úpravách a opravách existujúcich softvérových riešení pre výrobné a montážne zariadenia.
• Tvorba procesných postupov v systéme a príprava vizualizácie pracovných postupov.
• Budete spracovávať dáta pre MTM analýzu.
• Testovanie a validácia testovacích zariadení pre koncový produkt.
• Budete tvoriť a upravovať 3D dokumentácie.
• Budete vystupovať ako podpora pri realizácii úloh alebo projektov oddelenia inžinieringu.

• Ponúkame ti jedinečnú príležitosť podieľať sa na budovaní novodobého a udržateľného závodu so stabilnou pozíciou na pracovnom trhu existujúcej Vaillant značky s perspektívnou budúcnosťou.
• Riadne zaškolenie a príležitosť odštartovania tvojho kariérneho chodníčku v medzinárodnej spoločnosti s priateľsky nastavenými hodnotami.
• Náš novovybudovaný tím sa teší na to, že vás privíta a vyrastie spoločne s vami.
• Vážime si a podporujeme tímovú prácu a dobrú spolupatričnosť.

Tešíme sa na vašu prihlášku prostredníctvom nášho kariérneho portálu (použite link nižšie).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Ste študentom na vysokej škole s technickým zameraním.
• Máte znalosť CAD systémov.
• Ovládate aktívne anglický a slovenský jazyk v písomnej aj hovorenej forme – úroveň B1.
• Môžete sa spoľahnúť na svoje znalosti práce s PC (Microsoft office, Outlook,…).
• Medzi Vaše silné stránky patrí flexibilita pri nových pracovných výzvach, tímový duch a ochota učiť sa nové veci a riešiť novovzniknuté problémy.

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Chudá
Tel.: +421905698966
E-mail: poslať životopis
 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 4489273  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.