Ekonóm/ekonómka stavieb

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na útvare ekonomiky stavieb hľadáme posilu pre Bratislavu.

Náplň práce:
- starostlivosť o pridelený projekt po ekonomickej stránke
- mesačné spracovanie podkladov k fakturácií prác
- kontrola správnosti fakturácie od dodávateľov v náväznosti na uzatvorené zmluvy a rozpočet
- zodpovednosť za sledovanie nákladov a výnosov na projekte, vyhodnocovanie HV
- mesačné spracovanie správ o hospodárení združenia – čerpanie rozpočtu, sledovanie HV po stavebných objektoch, spracovanie komentárov k vyhodnoteniu
- sumarizovanie plánov nákladov, výkonov a výnosov, ich porovnanie so skutočnosťou
- mesačné spracovanie podkladov na tvorbu rezerv, nedokončenej výroby a sledovanie prestavanosti projektu
- sledovanie pohľadávok a záväzkov za projekt
- spolupráca so stavbou a ďalšími oddeleniami spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.200 €, suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a znalosťami

možnosť profesného a osobnostného rastu, účasti na odborných seminároch, ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesného životopisu - POTVRDZUJÚCE MAILY NEZASIELAME.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.9.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v stavebnej firme a skúsenosti s ekonomikou stavieb - výhodou, znalosť všeobecne platných právnych predpisov, Obchodný zákonník, Občiansky zákonník, Stavebný zákon. Zodpovedný prístup a dochvíľnosť pri plnení pracovných úloh, samostatnosť, komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita.

Veľká stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 6
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Ižacká
Tel.: +421903713413
E-mail: poslať životopis
ID: 3739554   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.200 €, suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a znalosťami