Stavebný technik/stavbyvedúci - dopravné stavby pre zahraničné projekty (Rumunsko)

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rumunsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500 € / v závislosti od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a organizácia zverených projektov
- koordinácia prác a dozor na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite...

DDP, ostatné výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať už len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné - objekty dopravných stavieb

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

- prax na zahraničných projektoch
- odborná spôsobilosť IS - vítaná

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3467068  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.500 € / v závislosti od skúseností a praxe uchádzača