Absolventi stavebnej fakulty 2018 - dopravné stavby, mosty, technológia a manažment v stavebníctve, ekonomika stavieb

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných absolventov vysokých škôl stavebných fakúlt so zameraním na dopravné stavby, mosty, technológia a manažment v stavebníctve, ekonomika stavieb...ktorí sa v rámci programu prijímania absolventov počas adaptačnej praxe vyprofilujú na konkrétnu pozíciu v našej spoločnosti.

DDP, podľa platnej kolektívnej zmluvy....

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesného životopisu - POTVRDZUJÚCE MAILY NEZASIELAME.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

inžinierske stavby, technológia a manažment v stavebníctve, ekonomika stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, flexibilita, zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, individuálna samostatnosť, aktívny prístup k práci...

uvítame znalosť práce v Cenkrose..

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3446393  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 800,- €