Projektový manažér - zahraničné projekty

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
január 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri príprave tendra/cenovej ponuky
- vedenie rokovaní a spolupráca s investorom, projektantom a poddodávateľmi podieľajúcimi sa na realizácii zverených projektov,
- aktívna spolupráca pri spracovaní výrobnej prípravy stavby
- kompletné riadenie zverených stavieb - vedenie podriadených pracovníkov a poddodávateľov,
- zodpovednosť za tvorbu, aktualizáciu a plnenie časového plánu projektu,
- príprava podkladov na fakturáciu,
- sledovanie a vyhodnocovanie ekonomických ukazovateľov daného projektu,
- systematická kontrola priebehu jednotlivých prác, kontrola plnenia v súlade s projektovou dokumentáciou, zmluvou a dodržania predpísanej kvality,
- zodpovednosť za plnenie zmluvy o dielo uzatvorenej medzi spoločnosťou a investorom stavby a zmlúv s poddodávateľmi,
- sledovanie legislatívy a s tým spojených administratívnych povinností, atď...

DDP, ostatné výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať už len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné - ekonomika stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s veľkými stavebnými projektami v zahraničí,
- aktívne ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou.
- flexibilita, zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, individuálna samostatnosť, aktívny prístup k práci...

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3251140  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou