Strojník pre spracovanie asfaltových zmesí - strojnícky preukaz nie je podmienkou

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme strojníkov na obsluhu stavebných strojov, strojnícky preukaz nie je podmienkou - po zapraxovaní zabezpečíme na naše náklady:
1. strojník finišera
2. strojník valca

Dôležitá je prax na uvedených strojoch a skúsenosť s pokládkou konštrukčných vrstiev.

Miesto výkonu práce - podľa požiadaviek stavieb - celá SR.

Bližšie info ohľadom náplne práce priamo na pohovore.

podľa platnej kolektívnej zmluvy, DDP, ubytovanie - zabezpečuje a hradí zamestnávateľ, cestovné - stravné v zmysle zákona...

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované podmienky na výkon danej práce!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- výhodou prax resp. skúsenosti s prácou pri pokládke betonárskym finišerom
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, prispôsobivosť sa novým požiadavkám, loajalita k firme

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3191445  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou