Nákupca materiálu

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Hlinská 40, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie tovaru a nakupovanie materiálu,
- získavanie cenových ponúk pre výber dodávateľa,
- príprava podkladov pre výber dodávateľa a podkladov pre uzatvorenie objednávky/zmluvy,
- dodržiavanie procesu nakupovania podľa ISO 9001,
- evidencia dodacích listov, objednávok, dopytov, cenových ponúk a pod.,
- vedenie a vyhodnocovanie zákaziek,
- spolupráca s cenovým oddelením pri tvorbe cien,
- vykonávanie prieskumu trhu a hľadanie nových dodávateľov,
- zúčastňovanie sa reklamačných konaní a spracovanie podkladov pre reklamačné konanie,
- kontrola správnosti fakturácie, vedenie evidencie dodávateľov, vystavovanie objednávok,
- strategická podpora výrobných úsekov v oblasti nákupu pridelených tovarov
- vedenie dokumentácie a podkladov na účtovnú evidenciu

možnosť profesijného a osobnostného rastu, účasti na odborných seminároch, ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy....

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu - potvrdzujúce maily nezasielame.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v stavebnej spoločnosti, prax s nákupom materiálu, práca v MS Navision - výhodou.

Ďalšie osobnostné vlastnosti: veľmi dobré vyjednávacie a komunikačné schopnosti, technické myslenie, flexibilita, zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, individuálna samostatnosť, aktívny prístup k práci...

Ďalšie odborné vedomosti: trh, jeho subjekty a ich správanie, znalosť legislatívy z oblasti nákupu, Obchodný zákonník.

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3134455  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou