Reagujte bez životopisu

Betonár stavebných dielcov

VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a zhotovenie foriem, debniace práce,
vykonávanie ostatných stavebných a pomocných prác.
- zhotovovanie betónových a železobetónových prefabrikovaných stavebných dielcov vrátane prípravy debnenia, vloženia armatúry a vlastnej betonáže
- vykonávanie ostatných stavebných a pomocných prác

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 57 rokov
- jednozmenná pracovná doba s možnosťou nadčasov
- príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie, na rekreáciu, na regeneráciu pracovnej sily, odmeny pri pracovných a životných jubileách, príplatok na stravovanie, príplatky za prostredie a iné.

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite nám prosím životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú možnosť.
Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť učiť sa
- chuť pracovať

Spoločnosť VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o., Horný Hričov, ako dcérska spoločnosť firmy VÁHOSTAV - SK, a. s. vznikla v roku 2001. Výroba prefabrikátov vo výrobni v Hornom Hričove má však dlhoročnú tradíciu, ktorá siaha až do roku 1964. V tomto roku bola zahájená výroba prefabrikátov na samostatnom stredisku, ktoré bolo v tom čase súčasťou firmy VÁHOSTAV, n. p. Žilina. Pracovná činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu betónových zmesi a výrobu, dodávku a montáž železobetónových prefabrikovaných prvkov.

Naša firma je výrobcom:
- betónových prefabrikátov
- železobetónových prefabrikátov s mäkkou výstužou
- oceľových výstužných prvkov
- výroba a transport betónovej zmesi

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4080248  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac