Reagujte bez životopisu

Čašník - Reštaurácia Penzión Gazdovstva Uhliská ***

VAGRICOL & Co., s.r.o.

Miesto práce
Gazdovstvo Uhliská, Kúty, Nemšová-Trenčianska Závada
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu /kolegyňu do nášho tímu.
Si milý, usmiaty, rád pracuješ v tíme, máš rád prácu s ľuďmi v rodinnej atmosfére, tak si to práve ty.
Náplň práce: obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponúkaných jedlách, starostlivosť o plynulý chod reštaurácie, prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, dopĺňanie tovarov, vedenie evidencie skladového hospodárstva

Benefity dohodnuté pri osobnom stretnutí.
Pracovná doba - možnosť dohody.
Mzda od 5,50 €/hod (v čistom)

Zašlite nám svoj životopis s mobilným telefónnym číslom na email [email protected], následne Vás budeme obratom kontaktovať ohľadne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, spôsobilosť pracovať v odbore, schopnosť komunikovať v kolektíve, príjemné vystupovanie, schopnosť efektívne riešiť vzniknuté situácie na pracovisku, lojálnosť voči podniku, bezúhonnosť, zmysel pre poriadok

Gazdovstvo Uhliská je rodinná spoločnosť, ponúkame Vám prácu v príjemnom prostredí a kolektíve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3614203  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac