Mistr strojírenské výroby

VAG s.r.o.

Místo práce
Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň

  • Řízení svěřeného výrobního pracoviště na provozu strojírny a přidělených pracovníků, organizace dělby práce na svěřeném útvaru a školení pracovníků.
  • Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času (tj. v souladu se stanoveným výrobním plánem).
  • Reporting – kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli. Identifikace odchylek, stanovení jejich příčin, návrh opatření k odstranění odchylek.
  • Zajištění implementace a dodržování pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí na svěřeném úseku, provádění pravidelných kontrol.
  • Spolupráce s personálním úsekem na náboru nových pracovníků a zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, dále také na zabezpečování předepsané odborné způsobilosti podřízených pracovníků (školení), či v případě kázeňských přestupků pracovníků.
  • Identifikace potencionálních rizik či možných výrobních problémů a účast na jejich řešení a na nastavení preventivních či nápravných opatření.
  • Aktivní vyhledávání možností a způsobů, díky kterým lze zlepšit či zefektivnit výrobní procesy, metody, využívané zdroje (materiálové, strojní, lidské apod.) nebo kvalitu výrobků.
  • Podílí se na implementaci a kontrole dodržování metod „štíhlé výroby“.
  • Vedení příslušné provozní a technické dokumentace.
  • Spolupráce při auditech a kontrolách.

Kvalifikace a požadavky

  • Vyučení / SŠ vzdělání nejlépe technického směru.
  • Praxe na pozici spojené s vedením týmu ve výrobní společnosti, nejlépe v oboru strojírenství – prokazatelná schopnost vést, motivovat a rozvíjet kolektiv podřízených pracovníků a zorganizovat si práci.
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); zkušenost se SAP nebo jiným podnikovým ERP systémem výhodou.
  • Zkušenost s principy a metodami „štíhlé výroby“ (např. KAIZEN, MUDA, 5S apod.) a denní vizualizací výsledků svěřeného výrobního pracoviště (tzv. Visual Daily Management).
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka výhodou.
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost.
  • Proaktivní přístup a schopnost řešení problémů.
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

  • Práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc a Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Jiné výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3768292  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.