Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu Frigo - skupina e, vnútroštátna preprava na slovensku

VADUAL, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
866 - 2 300 EUR/mesiac, Vodič sk."E": základ 866 EUR v hrubom(BRUTTO) + príplatky, t.j. 1.800 - 2.300 EUR netto mesačne (základ + diéty + odmeny) - záleží od počtu odpracovaných dní (smien), t. j. 85 Eur v čistom/ denná smena a 90 Eur v čistom/ nočná smena - presnejší výpočet mzdy, odmien a bonusov upresníme pri osobnom pohovore. Je možné aj nastavenie mzdy iným systémom, snažíme sa vyjsť v ústrety potrebám vodiča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Pravidelná údržba a starostlivosť o chladiarenské vozidlo

- Dodržiavanie cestovných poriadkov a predpisov

- Zabezpečenie bezpečnej a efektívnej prepravy tovaru

- Komunikácia s kolegami a dispečerom

- Kontrola stavu nákladu a jeho správne nakladanie a vykladanie

- Zabezpečenie čistoty a poriadku v chladiarenskom vozidle

- Aktívna spolupráca s dispečerom pri plánovaní trás a dodávok tovaru

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ráno sa dostavíš na základňu v NEMŠOVÁ alebo SEREĎ a pripravíš si vozidlo na cestu

- Vyrazíš na pravidelnú trasu a sleduješ teplotu v chladiarenskom vozidle

- Zabezpečuješ bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru

- Kontroluješ stav nákladu a jeho správne nakladanie a vykladanie

- Udržuješ čistotu a poriadok v chladiarenskom vozidle

- Aktívne spolupracuješ s dispečerom pri plánovaní trás a dodávok tovaru

- Po ukončení práce sa vrátiš na základňu a vykonáš základné údržbové práce na vozidle

Pracovná doba:

- Denná a nočná zmena- upresníme osobne

Ako vodič kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E, budeš mať zodpovednosť za bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru a údržbu chladiarenského vozidla. Budeš spolupracovať s kolegami a dispečerom, plánovať trasy a dodávky tovaru. Ak ťa baví cestovať a máš skúsenosti s vedením kamióna, hľadáme práve teba! Popisujeme typický deň na pozícii vodiča kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E, kedy sa ráno dostavíš na základňu a pripravíš si vozidlo na cestu. Počas dňa budeš zabezpečovať bezpečnú a efektívnu prepravu tovaru, kontrolovať stav nákladu a udržovať čistotu v chladiarenskom vozidle. Po ukončení práce sa vrátiš na základňu a vykonáš zaslúžený oddych.

- V našej firme sa môžeš tešiť na ľudský a seriózny prístup, ktorým sa budeme snažiť vychádzať v ústrety tvojim potrebám a požiadavkám.

- Ako rodinná firma si u nás zaručene nájdeš dobrý pracovný kolektív, ktorý ťa bude podporovať a motivovať.

- Ponúkame ti výborné motivujúce mzdové podmienky, ktoré ti umožnia dosiahnuť si svoje finančné ciele.

- Ak sa budeš snažiť pracovať nadštandardne, určite si zaslúžiš odmenu, ktorú ti radi udelíme.

- Zabezpečíme ti automatické platenie mýta, takže sa nemusíš zaoberať byrokraciou a môžeš sa sústrediť na svoju prácu.

- Okrem toho ti ponúkame finančné benefity pri využití vlastného firemného servisu a autoumyvárne, aby si ušetril svoje čas a peniaze.

Informácie o výberovom konaní

tachografová karta vodiča
kvalifikačná karta vodiča(tzv. KKV karta)- ak nemá, pomôžeme vybaviť
psychotesty- ak nemá, pomôžeme vybaviť
platná zdravotná prehliadka
čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

- Hľadáme vodiča kamiónu FRIGO - vnútroštátna SK, skupina E

- Požadujeme pracovitosť, ochotu, flexibilitu a zodpovednosť

- Pekné a slušné vystupovanie voči klientom a spolupracovníkom

- Žiaden špecifický typ vzdelania

- Požadujeme skúsenosti s vedením kamióna skupiny E

- Znalosť cestnej premávky a pravidiel

- Znalosť slovenčiny alebo češtiny

- Mladí uchádzači sú vítaní

- Ak si to ty, koho hľadáme, ozvi sa nám!

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4798605  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac