Špeditér, Disponent

VADUAL, a. s.

Cesta na Hohenau 884, Moravský Svätý Ján, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacv závislosti od schopností a prínosu zamestnanca, v prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 0908 675 181 v čase PO-PIA od 08.00 do 17.00 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeditér/Disponent

  • Vyťažovanie vlastného vozového parku vozidiel
  • Zabezpečenie včasného vyzdvihnutia/doručenia zásielok a promptné riešenie prípadných nezrovnalostí
  • Práca so špedičnými databankami (Raal, Timo-Com, Trans.eu,...)
  • Komunikácia so zákazníkmi a vodičmi ako aj s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Nosenie zodpovednosti a práca v tíme
  • Práca v internom systéme spoločnosti
  • Cenové vyjednávanie a vypracúvanie cenových ponúk
  • Monitorovanie aktuálnych prepráv a sledovanie ich stavu
  • Zastrešovanie administratívnej agendy v súvislosti s dopravou
  • Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok

Typický deň na pozícii Špeditér/Disponent:

  • Plánovanie a organizovanie prepravy zásielok
  • Komunikácia so zákazníkmi a vodičmi

Typická pracovná doba pre pozíciu Špeditér/Disponent:

  • 8 hodín denne
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej situácie a potrieb spoločnosti

  • Získaš stabilnú prácu, ktorá ti zabezpečí istotu a bezpečnosť.
  • Tvoje finančné ohodnotenie bude zaujímavé a motivujúce bez ohľadu na tvoje pohlavie.
  • Budeš rýchlo zaškolený, no to nie je koniec tvojho vzdelávania. Máš možnosť ďalšieho rozvoja a kariérneho rastu.
  • Získaš zaujímavé odmeny, ktoré ti umožnia oceniť tvoju prácu a úsilie.
  • Pracovať budeš v príjemnom kolektíve a neformálnej atmosfére, kde sa budeš cítiť dobre.
  • Máš možnosť realizovať svoje vlastné myšlienky a nápady a podieľať sa na rozvojových projektoch.
  • Získaš firemný mobil a notebook, ktoré ti uľahčia prácu a umožnia ti byť neustále v kontakte s tímom.
  • Máš možnosť využívať zľavy u našich firemných partnerov a ušetriť tak peniaze.
  • Ak potrebuješ, môžeš sa ubytovať priamo v areáli firmy a nemusíš sa starať o hľadanie bývania.
  • Okrem toho ti ponúkame aj ďalšie benefity, ktoré ti zabezpečia komfortné a príjemné pracovné prostredie.

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne 1-3 roky praxe v špedícii
  • Vysoká komunikatívnosť a flexibilita
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • DRAVOSŤ
  • Teamový hráč
  • Práca s PC, MS Office
  • Typicky požadované vzdelanie: Stredné odborné
  • Hard skills: Špedičné a logistické znalosti
  • Soft skills: Schopnosť riešiť problémy, organizovanosť

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4722585  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac