Personalista - mzdový účtovník

VADUAL, a. s.

Miesto práce
908 71 Moravský Svätý Ján
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
932 - 1 500 EUR/mesiacpríplatky ku základnej mzde a samotný systém odmeňovania budú predstavené na osobnom pohovore, prípadne sa informujte telefonicky u p. Oľgy Fraňovej (0918 64 00 21)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné spracovanie mzdovej a personálnej agendy v programe Money S3 (evidencia všetkých dokumentov, ktoré sa týkajú spracovania miezd, zúčtovanie miezd, vyhotovovanie prehľadov, hlásení, mesačných výkazov, pracovných zmlúv),
- základná personálna agenda spojená s nástupom, výstupom a dodatky pre zamestnanca,
- spracovávanie ročných zúčtovaní dane z príjmov fyzických osôb,
- príprava žiadostí, potvrdení a iných dokumentov pre Sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, úrad práce a iné inštitúcie,
- prihlasovanie a odhlasovanie slovenských a zahraničných zamestnancov v Sociálnej poisťovni a v zdravotných poisťovniach,
- evidenciu dochádzky, spracovanie podkladov, kontrola,
- dovolenky – nárok, čerpanie, sledovanie zostatkov,
- mesačný výpočet finančného príspevku zamestnancom na stravovanie,
- výpočet a odosielanie podkladov súvisiacich s PN a OČR zamestnancov, materskou dovolenkou a rodičovskou dovolenkou atď.,
- spracovanie ELDP /evidenčných listov dôchodkového poistenia/ pre vystúpených zamestnancov a dohodárov, ktorých sa to týka,
- komunikácia so správcami dane, poisťovňami a inými štátnymi inštitúciami v súvislosti so spracovávaním miezd,
- príslušná potrebná administratívna agenda v danej oblasti mzdovej agendy,
- povinnú archiváciu dokumentácie týkajúcu sa mzdovej agendy,
- sledovanie legislatívnych zmien v oblasti miezd a personalistiky,
- realizácia príkazov k úhradám, komunikácia so zamestnancami
- príprava reportov pre Vedenie spoločnosti
- administratívne práce a pomoc pri spracovaní podkladov pre fakturáciu

-príjemný kolektív
-výborná pracovná atmosféra rodinnej firmy
-zaujímavá práca
-dobré finančné ohodnotenie
-služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Logistické centrum Vadual, Cesta na Hohenau 884

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník, personalista

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- analytické myslenie a precíznosť
- samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- prax na obdobnej pozícii
- prax s programom Money S3 výhodou, nie podmienkou
- zmysle pre tímovú prácu
- komunikatívnosť
- rozhodnosť
- lojálnosť
- asertívnosť a zmysel pre férové jednanie

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4596677  Dátum zverejnenia: 18.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac