Vodič FRIGO - MKD, skupina E

VADUAL, a. s.

Logistické centrum Vadual, Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján
Termín nástupu
ihneď
mesačne 2.000 až 2.300 EUR NETTO vrátane diét a príplatkov, t.j. 70 až 75 EUR / deň netto + náborový prípevok 1.500 EUR podľa dohody,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD skupiny E - prevažne krajiny A, CH, D, CZ, ESP, PL , práca len na FRIGO ťahačoch zn. MERCEDES, medzinárodná preprava hlavne teplotne citlivého tovaru, väčšinou pravidelné trasy, práca turnusová-dlhšie /kratšie turnusy, ale aj práca s nepravidelnými víkendami doma- potrebná dohoda

ľudský a seriózny prístup,
výborné motivujúce mzdové podmienky,
náborový príspevok po skúšobnej dobe 1.500 EUR, v prípade potreby aj skôr dľa dohody,
odmeny za nadštandartnú prácu,
platené víkendy a povinné prestávky (24/45-ky),
automatické platenie mýta,
možnosť ubytovania,
dobrý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

tachografová karta vodiča
kvalifikačná karta vodiča(tzv. KKV karta)- ak nemá, pomôžeme vybaviť
psychotesty- ak nemá, pomôžeme vybaviť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, ochota, flexibilita, zodpovednosť, príjemné a slušné vystupovanie voči klientom a spolupracovníkom,

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3490221  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačne 2.000 až 2.300 EUR NETTO vrátane diét a príplatkov, t.j. 70 až 75 EUR / deň netto + náborový prípevok 1.500 EUR podľa dohody,