Obsluha Autoumyvárne

VADUAL, a. s.

AutoCentrum Vadual, Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján, Bratislava, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica, Okres Břeclav, Okres Hodonín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha osobnej a nákladnej umývacej linky
ručné umývanie vozidiel
čistenie interiérov vozidiel

možnosť ubytovania
motivujúce pracovné ohodnotenie
dobré sociálne zázemie
výborné pracovné prostredie a príjemný kolektív
flexibilná pracovná doba- dohoda

Zaujímavá práca na zabehnutej umyvárke pre osobné a nákladné vozidlá vo firme Vadual SPED sro v areále Logistického centra Vadual, bližšie info na www.vadual.sk/?go=autoservis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2319070  Dátum zverejnenia: 5.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac NETTO