Špeditér

VADUAL, a. s.

Logistické centrum Vadual, Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján
Termín nástupu
ihneď
700 - 1.500 EUR netto podľa schopností, skúseností a šikovnosti špeditéra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyťažovania vlastných a špedičných vozidiel
- práca so špedičnými databankami (Raal, Timo-Com, Trans.eu,...)
- komunikácia so zákazníkmi, dopravcami a vodičmi
- vypracúvanie cenových ponúk
- monitorovanie všetkých aktuálnych prepráv a sledovanie v akom sú stave
- zaistenie včasného vyzdvihnutia/doručenia zásielok, riešenie vzniknutých nezrovnalostí
- zastrešovanie administratívnej agendy v súvislosti s dopravou (objednávky, dodacie listy, iné dokumenty k preprave...)
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami
- cenové vyjednávanie
- práca v internom systéme spoločnosti

zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
príjemný kolektív,
firemný mobil,
možnosť ubytovania v areále firmy
stravné lístky

- prosím životopis zasielajte len tí uchádzači, ktorí máte prax s prácou špeditéra resp. s vyťažovaním vozidiel v MKD.
- pracovná doba: práca 08-12 , obed 12-13, práca 13-17 hod., prípadne dohoda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

prax v špedícii bezpodmienečne nutná,
vysoká komunikatívnosť a flexibilita,
samostatnosť a zodpovednosť
dravosť
teamový hráč
práca s PC, MS Office

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1231684  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1.500 EUR netto podľa schopností, skúseností a šikovnosti špeditéra