Operatívny nákupca

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda, 916 24 Horná Streda
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 083 - 1 508 EUR/mesiaczákladná mzda od 1083 EUR (závisí od skúseností uchádzača) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie objednávok na základe internej potreby
  • spracovanie reklamácií
  • kontrola faktúr podľa potreby
  • kontrola termínov a dodávok
  • spracovanie a aktualizovanie údajov v SAP
  • monitorovanie alokačných plánov
  • komunikácia s dodávateľmi
  • komunikácia s internými zákazníkmi
  • dopytovanie a vyhodnocovanie výberových konaní

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • pružný pracovný čas
  • 37,5 hodinový úväzok
  • 13. plat, ročný firemný bonus
  • jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja
  • kompenzácia nákladov na dopravu
  • kultúrne a spoločenské podujatia

Ďakujeme vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ovládanie druhého cudzieho jazyka (anglického alebo nemeckého) je výhodou.

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 20 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 900 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4225806  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 083 EUR/mesiac