Robotník v elektrotechnike

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Obec Horná Streda, Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
577 - 772 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 577€ (+ výkonnostný príplatok do 20%, + dochádzkový príplatok 80€, + nočné príplatky 1,43€/hod., + príplatky za nepretržitú prevádzku v zmysle mzdového poriadku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha navíjacích zariadení
- montážne práce vyžadujúce jemnú motoriku
- práca vhodná skôr pre ženy
- práca na nepretržitý režim (2 dni 6-18 hod., 2 dni 18-6 hod., 4 dni voľno)

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- zabezpečená autobusová doprava na trasách Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Čachtice, Vrbové
- zabezpečené stravovanie v podnikovej jedálni
- 13.ty plat, ročný firemný bonus

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak (okuliare nie sú problém)
- spôsobilosť na prácu v noci

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4109475  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 577 EUR/mesiac