Upratovačka

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
916 24 Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
561 - 753 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 561€ brutto + výkonnostné prémie do 20% + dochádzkový bonus 80€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych priestorov, výrobných hál, jedálenských kútikov a sociálnych zariadení.

- doprava zabezpečená na trasách Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Čachtice, Vrbové,
- 13.ty plat, ročný firemný bonus,
- základná zložka mzdy neobsahuje výkonnostné prémie ani dochádzkový bonus 80€,
- zabezpečené stravovanie v podnikovej jedálni,
- odmena za doporučenie nového zamestnanca,
- príspevky zo sociálneho fondu,
- kultúrne a športové aktivity

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, príp. nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Práca na 2 zmeny

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4064214  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 561 EUR/mesiac